Savur Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Görevine Özcan Tırpan Atandı

Savur 1Savur 2

Savur Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine Özcan Tırpan atandı. Tırpan, 8 Mayıs 2017 tarihi itibariyle görevine başladı.

TEGV çocukları, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Özcan Tırpan’ı yeni görevini tebrik etmek için bir ziyaret gerçekleştirdi. Savur doğumlu olan Tırpan, vekaleten Savur İlçe Nüfus Müdürlüğü görevini yürütmekteydi. 24 Nisan 2017 tarihli bakanlık kararıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak göreve başlayan Tırpan, evli ve iki çocuk babasıdır.

İlçede spor altyapısının gelişmesi için çalışacağını belirten Tırpan, “İlçemiz Savur’da spora karşı büyük bir ilgi var. Ancak bunu planlı ve programlı bir şekilde yapmak önemli. Bunun için de kültür ve yaşam biçimi olarak sporu geliştirmeyi, toplumdaki her kesime ve her yaş grubuna sporu sevdirmeyi, spor yaptırmayı ve spor yaparak birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca kurumumuza bağlı tesislerden tüm halkımızın faydalanmasını sağlamak öncelikli görevlerimiz arasında olacak.” dedi.

Konuşmasının devamında Tırpan: “Şu anda kullanılan Savur stadının ilçemize yakışır bir hale gelmesi için var gücümle çalışacağım. Savur’u, spor tesisleri açısından hak ettiği noktaya getirmeye özen göstereceğim.” dedi.