23 Nisan Şenliğini Coşkuyla Kutladık

21 Nisan Perşembe günü, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kellogg’s sponsorluğunda TEGV tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlandı. 

Eğitim Gönüllüleri Vakfı, 23 Nisan şenliğinde çocuklarla buluştu - Telgraf Gazetesi

Şenlik ,TEGV Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı futbol sahasında düzenlendi. Şenlikte TEGV çalışanları ve gönüllüleri, çocuklar için bir araya gelerek etkinlikler hazırladılar ve büyük bir organizasyona imza attılar. Şenlikte çocukların ilgi alanlarına göre birbirinden farklı stantlar açıldı. Stantlarda gönüllüler çocuklara yüz boyama, ebru çalışması, tohum ekme ve saksı boyama, taş boyama, eva ile mozaik yapımı, masal dinletisi, renklerle dans, duvar boyama çalışmaları yaptı.
kellogssAyrıca çocuklar da ritim gösterisi, koro çalışması yaptılar, şiir okuyup şarkılar söylediler. Şenliğe bando takımı, sihirbazlık gösterisi ve çocuk şarkıları konseriyle Sercan Budak eşlik etti. Şarkılara eşlik eden, birbirinden farklı etkinliklerde yer alan çocuklar ve gönüllüler gün boyu doyasıya eğlenerek bayramı kutladı.