Engel Tanımayan Ecem Naz

DSCN0309 (Medium)

Dünyalar tatlısı Ecem Naz yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle eğitimini evde alıyor. Fakat kendisi engel tanımayıp gayet başarılı olan bir ilkokul ikinci sınıf öğrencisidir.

Ecem Naz Ağzıtemiz, ilkokul ikinci sınıf öğrencisi. Sağlık sorunları nedeniyle evde eğitim alıyor. Ecem Naz hiç karamsarlığa kapılmamış okumaya geçmek için çok çalışmış. Okumayı öğrendikten sonra hayatının daha kolaylaştığını dile getiren Ecem Naz’ın ikinci sınıfta en sevdiği dersi İngilizce.

Ecem Naz boyama ve masal kitaplarının hayatının vazgeçilmezleri arasında olduğunu söyledi. Resim yapmayı da çok seven Ecem Naz ilerde ressam olmayı istiyor. Ecem evde eğitim almayı seviyor çünkü annesi hep yanında, istediği zaman onu görebiliyor. Okuldaki sesli ortam evde yok. Sessizliği seven Ecem Naz için bu önemli bir olay. İki kardeş olan Ecem Naz evin küçüğü ve ailesi tarafından da çok seviliyor.

Her gün arkadaşları ile buluşup kitap okuyup oyunlar oynuyor, güzel ve eğlenceli vakit geçiriyor. Ecem Naz’ın bitmek bilmeyen harika bir enerjisi var. Gittiği yere mutluluğu ve başarıyı beraberinde götürüyor. Biz de bundan sonra Ecem Naz’ın gayretini, sabrını ve başarısını kendimize örnek alacağız. O bu azim ve başarısıyla ilerde çok güzel yerlerde olacak, insanlar için çok faydalı işler başaracak buna eminiz.

Biz de Ecem Naz’a Renkli Kalemler ekibi olarak başarılarının devamını diliyoruz. Hep mutlu ve başarılı ol Ecem Naz.