Giresun Belediyesi’nin TEGV’e Desteği Devam Ediyor

Resim8Resim9

 

 

 

 

Giresun Belediyesi, TEGV’in Giresun Öğrenim Birimi Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi’ne gelen çocukların duygusal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak için her yıl destek veriyor.

TEGV, tüm çalışmalarını bağışçılarının ve gönüllülerin değerli katkıları ile gerçekleştirmektedir. Eğitim Parkları, Öğrenim Birimleri ve Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri’nde her yıl on binlerce çocuk, binlerce gönüllü ile etkinliklerini sürdürüyor. Açıldığı tarihten bu yana, binlerce çocuğa eğitim desteği veren Giresun Öğrenim Birimi Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi’ne, Giresun Belediyesi’nin TEGV’in tanınırlığının artmasında çok büyük katkıları olmuştur.

TEGV’in 20. yılına özel ”otobüs giydirme” projesi, Giresun’daki tanıtım panolarında TEGV afişlerinin yer alması, YeşilGiresun Basketbol Takımı “Çocuklarımızla El Ele” projesi, gönüllü organizasyonları gibi birçok projede TEGV’e destek vermiştir.

Giresun Belediyesi’ne TEGV’in varlığını güçlü kıldığı ve tanınırlığını artırmasına yönelik büyük destek sağlayarak bu zamana kadar 17 bini aşkın çocuğumuza ulaşmamıza büyük katkı sağladığı için çok teşekkür ediyoruz.