Renkli Kalemler Serüveni

Renkli Kalemler ekibi olarak çocuklarımızdan 12 hafta içinde neler yaşadıklarını neler hissettiklerini sorduk. Ekip olarak herkesin duygu ve düşüncelerini alıp sizlerle paylaşmak istedik.

 

Büşra CİN:  Renkli kalemler sayesinde 12 hafta eğlenceli geçti. İyi ki Renkli Kalemler projesine katıldım. Yeni arkadaşlar tanıdım. Abi ve ablamıza teşekkür ederim. Bittiği için üzgünüm ama iyi ki katıldım.  İnşallah herkes projemizi beğenir.

Ceyhun SATIN :  12 hafta boyunca çok yorulduk ama değdi çok eğlenceli geçti. Daha önce gitmediğim birkaç yeri gidip görme fırsatı elde ettim. Bir çok yere gittik.

Şevval İkra ERKOÇ: Ben il geldiğimde biraz utangaçtım. Ama koskocaman 12 hafta boyunca her hafta sonumuzu bu gazete için geçirdik.  Açıkçası bittiği için biraz üzgünüm. Çünkü alışmıştım. Bu gazete için arkadaşlarım ablamız ve abimiz çok emek harcadık. Bu projede yer aldığım için çok mutluyum.

Kadir CALP: 12 hafta boyunca bir çok yerde bir çok duygu ve düşüncem oldu. Geziye gittiğimiz de çok mutlu olmuştum. Çok yorulduk ama değdi. Gazete çıkarmak pek kolay olmadı ama zoru hemen yaparım imkansız ise birkaç dakikamı alır.

Secem KARATAY: Böyle bir birimde çalışmak benim için bir zevkti. Yaptıklarımızdan da mutlu oldum.

Abdulkadir KANDEMİR: Yapmış olduğumuz geziler sinema hiç unutamayacağım bir anım oldu.

Eyüp AMAT: 12 hafta boyunca çok yoruldum fakat bir yandan da çok mutlu oldum çok güzel vakit geçirdim ve bir sürü yeni şey öğrendim.

Taha Arda ÖRNEK: Renkli Kalemlere ilk geldiğimde çok heyecanlıydım ama gün geçtikçe daha çok sevmeye başladım. Gazetecilik aslında çok kolay bir iş diyemeyiz ama çok eğlenceli 12 hafta boyunca çok ama çok güzel duygular hissettim.

Sehernur ADIGÜZEL: Bence gazetecilik dışardan kolay gibi gözükse de hiç de kolay değilmiş. 12 hafta çok eğlenceli geçti. Yeni arkadaşlarım abi ve ablam oldu. Umarım her çocuk bizim gibi bu duyguları yaşar ve minik bir gazeteci olur.

Batuhan ÖZÜGÜZEL: Renkli Kalemler projesinde  olduğum için çok mutluyum bir çocuk gazetesi nasıl olur bilmiyordum ama Tegv sayesinde öğrendim. Tegv çok teşekkür ederim.

küçüükküçük